טיפולי שיננית

טיפולי שיננית בעפולה

טיפולי שיננית בעפולה במרפאת השיניים טל אליהו – אנחנו מבינים את החשיבות הרבה של ביקורים סדירים אצל השיננית,  ועוד על אחת כמה וכמה, כאשר זה מתרחש תחת קורת גג אחת במרפאת שיניים עם רופא שמעורה בטיפולים!

מרפאת שיניים טל אליהו מציעה ללקוחותיה טיפולי שיננית סדירים. ככלל, מומלץ מאוד לבצע טיפולי שיננית אחת לשלושה או ארבעה חודשים. טיפול השיננית מסיר את האבנית המצטברת, תורם לחיוך נקי ונטול הבל פה. כמובן כי טיפולי השיננית ישמרו על שיניים בריאות יותר ויחסכו מכם ביקורים תכופים אצל רופא השיניים, נחמד ומסביר פנים ככל שיהיה.

אם אתם עדיין מחזיקים בדעה כי טיפולי שיננית הם בגדר מותרות אז כדאי שתעשו חישוב מחדש. ביקורים סדירים אצל השיננית יסייעו לכם למנוע בעיות רבות בחלל הפה: מניעת מחלות חניכיים העשויות לגרם נזק רב, הפחתת הסיכון להופעתם של חורים בשיניים שעליהם אין צורך להרחיב וסיוע בטיפול במקרים של שיניים רגישות (רבים מגלים רגישות גבוהה לקור או חום).

יתרונות הטיפולים אצל שיננית בעפולה

אם אתם מתגוררים בעיר עפולה וחפצים בטיפול מונע, ולא בתיקון נזקים שבדיעבד, אז שיננית היא הפתרון בשבילכם, ורצוי בקרבת הבית. יתרונות טיפולי השיננית הם רבים ובשורות הבאות נציין רק כמה מהם:

  1. חסכון כספי – טיפול מונע זול יותר, נעים יותר ומהיר יותר מטיפולים שלאחר מעשה. כאשר כבר קיימת בעיה ונדרש טיפול של רופא שיניים אז תאלצו לשלם יותר, לחוש אי נעימות גבוהה יותר ולהיקלע לסיטואציה מיותרת. כאשר אתם מגיעים לשיננית בעפולה, הסמוכה לביתכם, והיא זו אשר תבצע לכם טיפולים מונעים שוטפים אז אתם יודעים שהבריאות האוראלית שלכם בשיפור.
  2. הסרת אבנית – סילוק האבנית המצטברת בשיניים ושיפור אסתטיקת הפה. הגיעו לביקור אחת לחצי שנה ואם יש לכם בעיה בחלל הפה אז בתדירות גבוהה יותר. הסרת האבנית צריכה להיעשות תכופות ולא אחת למספר שנים.
  3. מניעת מחלות חניכיים – מחלות חניכיים הינן צרה צרורה וגורמות לתסמינים רבים: אודם, נפיחות, רגישות לחום/קור ואף הבל פה. במקרים מסוימים עשויות מחלות החניכיים להסתיים באובדן שיניים (בעיקר באוכלוסיות מבוגרות הנמצאות בקבוצת סיכון גבוהה). טיפולים על ידי שיננית מיומנת יפחיתו את האבנית המצטברת ללא פגיעה בשיניים וימנעו מכם סימפטומים לא נעימים. אנחנו במרפאת השיניים טל אליהו בעפולה מספקים את השירות הנדרש תחת קורת גג אחת, מה שמבטיח קשר ישיר בין הרופא לבין השיננית וטיפול רפואי הסובב את המטופל ב-360 מעלות.
  4. אסתטיקת שינים – טיפולי שיננית מסירים כתמים בשיניים הנוצרים על ידי מאכלים, משקאות ועישון. כמובן שעדיף להימנע ולמנוע את היווצרות הכתמים בטרם הופעתם. אך אם אתם לא מצליחים להימנע מאותה כוס קולה או קפה שחור אז כדאי שתבקרו אצל השיננית.
  5. הכנה מקדימה לטיפולי שיניים – אם אתם חפצים בהלבנת שיניים, הבהרת שיניים ושאר טיפולי אסתטיקה משמרת תזכרו כי תצטרכו לעבור אצל דלת השיננית לפני הטיפול (רצוי זמן מה לפני). גם רופא השיניים שלכם יוקיר לכם תודה לאחר ביקור אצל השיננית מפני שעבודתו עתידה להיות יעילה יותר.

טיפולי שיננית בעפולה במרפאת טל אליהו

אנחנו במרפאת השיניים טל אליהו בעפולה שמים דגש רב על מניעה שתמנע מהמטופלים טיפולי שיניים מיותרים. טיפולי שיננית הם חשובים ומשמעותיים מאוד בשמירה על חלל הפה ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת לסייע למטופלים לתת דגש על מניעה ושמירה השיניים הטבעיות שלהם.

כאשר החלטנו על טיפולי שיננית בעפולה הבנו כי מעטפת מלאה של שירותים הניתנת במקום אחד מעודדת את המטופל לשמירה על בריאות הפה שלו, מקלה עליו לשמור על משמעת אוראלית חיונית ומקלה על התקשורת בין הגורמים המטפלים השונים. כל אלה באים לידי ביטוי בלקוחות מחייכים ומרוצים עם שיניים לבנות, בריאות ונקיות מכתמים.

מוזמנים לטיפול שיננית בעפולה אצלנו במרפאת השיניים טל אליהו, צרו קשר והזמינו תור עוד היום!

טיפולי שיננית

רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי