מרפאת שיניים לילדים בעפולה

מרפאת שיניים לילדים בעפולה

מרפאת שיניים לילדים בעפולה

כל הורה דואג לבריאות ולשלומות של ילדו בכל תחום ובכל היבט; גם בתחום רפואת שיניים. רפואת שיניים לילדים היא התמחות ייחודית שמנגישה טיפולי שיניים מקצועיים, מסורים ורגישים לילדים מינקות ועד בגרות. ילדים המטופלים אצל רופאי שיניים שמתמחים ברפואת שיניים לילדים, משתחררים במהירות מכל החרדות שלהם, מרגישים נינוחים ושלווים ומתמסרים לטיפול בקלות.

יש לכם ילדים קטנים, ואתם תוהים מתי כדאי להפגיש אותם עם רופא השיניים? צוות המרפאה של ד"ר טל אליהו מזמין אתכם להכיר את רופאת השיניים לילדים ד"ר אור להב שישה חודשים לאחר בקיעת שן החלב הראשונה, כי אף פעם לא מוקדם מדי. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על רפואת שיניים לילדים ועל רופאת הילדים החדשה שלכם.

 

רופאת שיניים לילדים

רפואת שיניים לילדים היא תחום התמחות ייחודי המתמקד בטיפולי שיניים לילדים מגיל ינקות ועד גיל בגרות. ילדים זקוקים לגישה טיפולית אחרת, כי בשונה ממבוגרים הם אינם מסוגלים להתמודד עם החרדות שלהם בעצמם. רופאת שיניים לילדים הוכשרה לתת טיפול שיניים מקצועי לילדים ברגישות המתאימה לגיל הילד ויודעת איך להעניק להם התנסות נעימה בתוך מרפאת שיניים לילדים. ד"ר אור להב, רופאת שיניים מיומנת שסיימה את חוק לימודיה בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית בירושלים, שמה לה למטרה לשמור על בריאות השיניים של ילדים בכל הגילים ומזמינה אתכם לפגוש אותה כאן במרפאתו של ד"ר אליהו. בקיעת שיני חלב היא אירוע מרגש המעיד על ההתפתחות הבריאה והמיטיבה של התינוק. אך חשוב לעקוב אחר ההתפתחות הזאת, ואין מקום טוב יותר לכך מאשר במרפאת השיניים. מוכנים לטיפול השיניים הראשון של ילדיכם? גם אנחנו!

 

טיפולי שיניים לילדים

רופא שיניים לילדים מציע מבחר רב של טיפולים למטופלים הצעירים ויודע איך להתמודד עם האתגרים הייחודיים שהילדים מציבים. עיקר הטיפול הוא טיפול מונע ומצריך פגישות קבועות במרפאה לבדיקת מצב השיניים והחניכיים, למעקב אחר התפתחותן ולניקיון שלהן. נוסף לטיפול המונע רופא השיניים מטפל בבעיות קליניות שונות: טיפול שיניים בגז צחוק לילדים, כתר לילדים, עקירת שן חלב, השלמת שן שבורה לילדים, איטום חריצים בשיניים לילדים, עקירות שיניים, עששת אצל ילדים, דלקות בשיניים ובחניכיים, עקירות כירורגיות, טיפולי שורש ועוד.

רופא שיניים חירום לילדים מוכשר גם לטיפול במצבי חירום בתחום בריאות השיניים ומרפאת השיניים שלו מצוידת בכל האביזרים הדרושים לכך. חלק בלתי נפרד מהתפקיד של רופא השיניים לילדים הוא השכלת ההורים והילדים בנושאי היגיינת פה ושמירה על היגיינת פה. כי ילדים צריכים ללמוד על החשיבות של שמירה על בריאות השיניים בכל גיל, ואצל ד"ר אור להב אין ילד שהוא צעיר מדי לכך.

 

מאיזה גיל כדאי לבקר אצל רופא שיניים לילדים?

הורים רבים תוהים מהו הזמן המתאים לביקור ראשון אצל רופא שיניים לילדים מומלץ. האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים לילדים ממליצה על ביקור ראשון בגיל שנה או בתוך שישה חודשים ממועד בקיעת השן הראשונה. ככל שמקדימים להגיע למרפאה לקבלת טיפול שיניים לילדים, כך אפשר לבנות יחסי אמון בין הילד ובין רופא השיניים וללמד את הילד איך להירגע על מיטת הטיפול ואיך להתמסר לטיפול. בדיקת השיניים הראשונה מתמקדת בבריאות הפה, השיניים והחניכיים ומאתרת מצבים קליניים מיוחדים. רופא השיניים מדריך את ההורים בנושאי היגיינת פה ועונה על שאלותיהם. ביקור מוקדם במרפאת השיניים לא רק מונע התפתחות של מצבים קליניים מורכבים אלא גם עוזר לילד לגבש גישה חיובית ובריאה כלפי רופא השיניים וטיפולי השיניים.

 

דוקטור אור להב - רופאת שיניים לילדים ונוער

רופאת שיניים לילדים בעפולה

 

ד"ר אור להב – רופאת שיניים מומלצת לילדים

ד"ר אור להב, רופאת שיניים לילדים מגיל שלוש ומעלה, דואגת לבריאות מטופליה הצעירים ומסורה להתפתחותם התקינה. ד"ר אור שמה לה למטרה להתמקצע בתחום טיפולי שיניים לילדים ודבר זה מעיד על מחויבותה למצוינות בכל היבט. ד"ר להב עובדת בשיתוף פעולה מלא עם ד"ר אליהו ושניהם יחד מחויבים לטיפולי שיניים איכותיים ולבריאות המטופלים. בואו להכיר את ד"ר להב כאן אצלנו במרפאה ותנו לילדיכם הזדמנות ליהנות מחוויה טיפולית מעצימה בסביבה ידידותית ומרגיעה. עם הזמן תבינו כמה זה משתלם.

 

טיפולי שיניים מתקדמים לכל הגילים במרפאה של ד"ר טל אליהו

מרפאת השיניים של ד"ר טל אליהו מציעה טיפולי שיניים מתקדמים למטופלים בכל הגילים. צוות המרפאה מחויב לשירות מקצועי, מסור ורגיש ולבריאות המטופלים. גם ד"ר אליהו וגם ד"ר להב מתעמקים בצרכים הייחודיים של כל מטופל ועושים הכול כדי שהתהליך הטיפולי יותאם לצרכיו ויהיה נעים ורגוע. צוות המרפאה נעזר בטכנולוגיות חדשניות ועוקב אחר פרסומים עדכניים כדי להביא למטופלים ידע מתקדם ולתת להם טיפול איכותי.

זקוקים לטיפול שיניים? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ואל תוותרו על איכות, על מקצועיות ועל אנושיות. הרימו טלפון למרפאה של ד"ר אליהו ובואו להכיר את רופאי השיניים החדשים שלכם.דר טל אליהו רופא שיניים
ד״ר טל אליהו רופא שיניים בוגר הדסה משנת 2011. בעל ניסיון רב בטיפולי אסתטיקה ושתלים. ד"ר אליהו עבר השתלמויות רבות בנושא של אסתטיקה והשתלמויות על ידי מיטב המומחים בארץ ובעולם בנושא שתלים וכירורגיה זעירה, מניפולציה של רקמה רכה וכן שימוש בשתלים קצרים.


רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי
שעות הפעילות של מרפאת השיניים