אודות

ד״ר טל אליהו

האם הזיכרון של הכניסה הראשונה שלכם אל מרפאת שיניים עדיין חקוק אצלכם?
האם גם לכם החשש שעולה רק מעצם המחשבה ללכת לרופא שיניים נשמע מוכר? אתם נזכרים בכל התירוצים שסיפרתם לעצמכם על מנת להימנע מביקור חוזר אצל הרופא?
– גם ד"ר טל אליהו מכיר ובדיוק לשם כך הוקמה מרפאת שיניים טל אליהו בעפולה, מרפאה ששואפת לגרום לכם להרגיש אחרת!

מרפאת שיניים בעפולה עם אמונה אמתית, חזון ומשימה לגרום לטיפולי השיניים להפוך לחוויה נעימה עבור המטופלים ולגרום לכך שרופא שיניים לא יהיה אויב הציבור. אלא להפך, רופא השיניים הוא זה שמעלה את החיוך המרשים ביותר על הפנים של המטופלים שלו, גורם להם להרגיש בנוח עם עצמם ועם סביבתם.

רופא השיניים טל אליהו, רופא שיניים D.M.D, בוגר בית הספר לרפואת שיניים מטעם הדסה והאוניברסיטה העברית, שואף להביא בשורה חדשה לקהל הלקוחות שלו – חיוך רחב עם שיניים לבנות, נוצצות ומבריקות לצד יחסי אנוש מעולים, וסיבה אמתית לחייך גם במהלך הטיפול ובטח לאחריו.

ה"אני מאמין" שלנו הוא מתן שירות מקצועי ללא רבב, אמינות, מקצועיות, חדשנות, חתירה למצוינות וכמובן חיוך ויחס אישי וחם (לא מתפשרים על תוצאות מעולות).

מרפאת שיניים למבוגרים ולילדים

מרפאת השיניים טל אליהו מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים, בתקווה שהלקוחות הצעירים שלנו יזכו לחוויה שונה כבר מצעדיהם הראשונים.

במרפאת השיניים קיים מערך טיפולים שלם להחזרת השיניים שלכם לרמה תפקודית מיטבית ואסתטיקת שיניים מרשימה (שלא תבייש אף חיוך). בין הטיפולים השונים ניתן למצוא: כתרים לשיניים, השתלות שיניים, טיפולי שורש, ציפוי חרסינה, סיבי זכוכית, סתימות, עקירות, הבהרת שיניים, הלבנת שיניים, טיפולים אורתודונטים ואסתטיים מתקדמים וטיפולי שיננית שיסייעו לנצח על כל מקהלת הטיפולים.

כל אחד מצוות המרפאה נבחר בקפידה, בדגש על איכות אנושית, מקצועיות ורוחב החיוך.
צוות המרפאה מתעדכן תכופות במתחדש בעולם רפואת השיניים, משתתף בכנסים מקצועיים מהמובילים בענף, מבצע השתלמויות, מחובר לעולם הטכנולוגיה וכל זאת על מנת לתת לכם המטופלים את היחס המקצועי והמתקדם לו אתם זכאים, וכמובן ולפה שלכם את הטוב ביותר.

נשמח לראות אתכם בין קהל מטופלינו ויחד נרכיב ונבצע את התכנית הדנטלית האידאלית עבורכם, הן מבחינת מחיר, הן מבחינת תוצאות וכמובן ברמה האישית – פנו אלינו באחת מהדרכים הבאות: בעמוד צור קשר, בלשונית המופיעה מטה (למידע וייעוץ מקצועי) או בטלפון 072-3937684.

ומה חוץ מרפואת שיניים?

טל הוא בן זוגה של אישה מיוחדת ואב לחמישה ילדים אנרגטיים :). טל חובב ריצות ארוכות, משתתף תכופות במרוצים יחד עם בנו. "הריצה מעניקה לי את השקט ומאפשרת לי לעכל לרגע את מאורעות היום, לחשוב על רעיונות חדשים וכיצד ניתן לשפר ולהשתפר.

רופא שיניים בעפולה - דוקטור טל אליהו


רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?

למידע וייעוץ מקצועי