15 המלצות למציאת רופא שיניים מומלץ

רופא שיניים מומלץ

רופא שיניים מומלץ

ישנם נושאים מסוימים בחיים הדורשים עבודת מחקר מעמיקה בטרם בוחרים את איש המקצוע המתאים, וזוהי בדיוק הסיטואציה כאשר בוחרים רופא שיניים מומלץ.

אז האם ישנן עצות זהב למציאת האחד? האם קיימים אי אילו כללים לבחירת רופא שיניים שיטיב עם בריאותכם, ישמור על הכיס שלכם וישרת את האינטרסים שלכם? מסתבר שיש.. סקרנים? תקראו בקפידה ותגלו המלצות מעולות שיחסכו לכם עוגמת נפש וכאבי שיניים מיותרים.

רופא שיניים מומלץ הוא כזה שנמצא פה בשבילי

1. זמינותו של רופא השיניים – ייתכן מאוד ומצאתם רופא שיניים מומלץ מאוד עם רשימה ארוכה מאוד של לקוחות מרוצים, אולם אין הוא זמין לקבל אתכם בחודשיים הקרובים. לכן, הטיפ הוא למצוא רופא שיניים מומלץ וזמין עבורכם. מרפאת שיניים שתוכל לקבל אתכם ולתת לכם את הטיפול הראוי במסגרת זמנים סבירה, כזו שתענה על הצרכים שלכם ותמנע מכם סבל מיותר עקב חוסר זמינות.

2. מרפאת שיניים ששמה דגש על שיקום ושימור שיניים טבעיות – רופא שיניים מומלץ וטוב הוא אחד שעושה כל שביכולתו להציל את השיניים הטבעיות שלכם. אמנם לפעמים הפתרון הקל ואולי גם הזול הוא למצוא תחליף מלאכותי, כגון הרכבת כתרים והשתלת שיניים, אך האתגר האמיתי שישרת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, במידת האפשר, הוא דווקא מלחמה על כל שן טבעית. אם אתם סבורים שרופא השיניים עונה על הקריטריון הזה אז ייתכן ואתם במקום הנכון.


3. בדיקת שיניים מקיפה –
אחת הדרכים הטובות ביותר לתהות על קנקנם של רופאי שיניים מומלצים היא אופן התייחסותם לבדיקת השיניים הראשונה שלכם במרפאה. כאשר רופא שיניים בודק ביסודיות את השיניים, עושה זאת בסבלנות, סובלנות ודקדקנות אז משתמע מכך כי הוא לוקח את עבודתו ברצינות. הוא מקדיש זמן לביצוע הערכה אובייקטיבית של מצב חלל הפה ורק כך יוכל להמליץ לכם על תכנית טיפולים אולטימטיבית שתיתן מענה למצבכם. אל תתפתו אחר רופאי שיניים המבצעים בדיקות חינם, מאחר ואלה עלולות לעלות לכם בסופו של יום ביוקר. בדיקת שיניים עתידה לארוך בין 30-60 דקות ובה יתשאל אתכם הרופא, יתן מבט מעמיק בפה וירד לשורשי הבעיות.


4. רופא שיניים מומלץ גם קשוב למצבך הכלכלי ולצרכים שלך –
אתם יודעים באיזה מצב אתם נכנסים למרפאת השיניים אך לא בטוחים כיצד תצאו ממנה. החשש של רבים הוא לא רק מטיפולי שיניים אלא גם מהעלויות הגבוהות הכרוכות. ישנם רופאי שיניים שלא תמיד נוהגים בשקיפות עבור קהל מטופליהם ורק בסוף הטיפול מגלה הלקוח כי יאלץ להיפרד מאלפי שקלים. רופא שיניים מומלץ יהיה קשוב לצרכים שלכם, ישקף את עלויות הטיפול וירכיב תכנית טיפולים בהתאם ליכולותיו הכלכליות של המטופל. ישנן חלופות רבות בתחום רפואת השיניים וניתן לגלות גמישות, ולהציע את תכנית הטיפולים שתשרת באופן הטוב ביותר את אינטרס הלקוחות.


5. רופא שיניים קשוב ואמפתי –
האם הייתם רוצים לבלות שעה קלה על כיסא מול אדם שלא נעים לכם בחברתו? כנראה שהתשובה היא שלילית ועל אחת כמה וכמה כאשר האדם הזה אמון על הבריאות שלכם..

אנחנו מצפים מנותני השירות ומרוב האנשים איתם אנו באים במגע להיות נעימים, אמפתיים וסובלניים כלפי מצבנו, אז מדוע אין זו דרישה לגיטימית גם מרופא השיניים? חפשו המלצות על רופא שיניים שיודע שירות מהו, שאופיו הטבעי מוביל אותו למתן שירות נעים, שכיף לבלות במחיצתו וגם אפשר להחליף איתו מילה או שתיים. התכונות הללו יבואו לידי ביטוי באופן בו יעבור הטיפול ויכולות להקל מאוד על החוויה הכללית.

רופא שיניים מומלץ בעפולה

נעים לבוא למרפאת השיניים…

המלצות וביקורות על מרפאת השיניים

6. המלצות על רופאי שיניים ברשת המדיה – אם אתם קוראים את השורות הללו אז בוודאי אתם נזקקים לרופא שיניים אחרת לא הייתם מגיעים לכאן. האם חיפשתם בקבוצות פייסבוק מקומיות? האם ביקשתם רשימה של רופאי שיניים מומלצים מחבר או מכר? הטיפ הראשון הוא קבלת המלצות על רופא שיניים בעיר מגוריכם (נוח יותר להיות מטופלים באזור הגאוגרפי). חפשו את קבוצת הפייסבוק בה חברים רב תושבי העיר (ולא חסרות כאלה), לדוגמה תושבי עפולה והסביבה, תפרסמו שאילתה בה אתם מבקשים המלצה לרופא שיניים מומלץ בעפולה ואם אפשר מניסיון בלבד. חכו, עדיין לא סיימנו, רצוי לסנן את ההמלצות של בני המשפחה והחברים הקרובים של הרופא (כמו בכל מקצוע גם כאן יהיה מי שימליץ על מקורב).


7. ביקורות על רופא השיניים
– אם כבר ברשת החברתית עסקינן אז אי אפשר בלי קריאת ביקורות, המלצות ופוסטים על רופא השיניים. חפשו את דף הפייסבוק העסקי של רופא השיניים, כנסו לקטגוריית הביקורות ותקראו בקפידה מה רשמו על הרופא. בדקו את הציון הכולל של הביקורות וחוות הדעת ותקבלו הצצה לרשמים של לקוחות קודמים. בוודאי שאין זה בבת הכל אך זוהי אינדיקציה ראשונית לבדיקת שביעות רצון הלקוחות מרופא השיניים.


8. על רופאי שיניים מומלצים ניתן ללמוד מהרשת
– רשת החיפוש ובראשה גוגל – מנוע החיפוש עוזר לנו ללמוד ולקבל מידע רב על בעלי מקצוע. ניתן לחפש פידבקים חיוביים, המלצות, ביקורות ואף פסקי דין. חפשו את שם רופא השיניים יחד עם הביטוי הדרוש, לדוגמה "טל אליהו המלצות" ותיווכחו במידע הרב הקיים ברשת. גם כאן יש לנהוג בזהירות ולא לפסול רופא זה או אחר בהסתמך על פסק דין מסוים (שיכול להיות שלא יהיה קשור בכלל למקצועו) וגם לא לקשור לו כתרים בגין המלצה חמה אחת.

מחיר של רופא שיניים מומלץ

9. מחיר של רופא שיניים מקצועי עם ידע רב וניסיון עולה כסף – כלומר, אם שמעתם על הרופא של בת דודה שלכם מדרגה שנייה שלקח לה 1,000 ש"ח ועשה לה שלושה שתלים, שתי עקירות וארבעה טיפולי שורש אז כדאי שתרימו גבה. מחיר זול הוא נורת אזהרה, הוא יכול להעיד על חומרים באיכות ירודה, רופא שיניים חסר ניסיון ותוצאות שלא תאהבו לראות בעוד מספר שנים. זכרו כי לא תמיד ניתן להיווכח בתוצאות הטיפול באופן מיידי, אך תמיד לאיכות הטיפול יהיו השלכות. אל תהיו עשירים מדי בשביל לקנות בזול, מאחר וזה עלול לכאוב לכם מאוד בכיס בטווח הארוך (עם טיפולים נוספים שידרשו עקב טיפול לקוי) וכמובן לעלות בבריאות שלכם וליצור עוגמת נפש.

10. הצעות מחיר אטרקטיביות עלולות להטעות – פעמים רבות אנחנו נתקלים בפרסומים כמו "מחיר של השתלת שיניים לכל הפה ב-X כסף". האם ניתן להעריך את עלות הטיפול לפני שפגש הרופא את המטופל? התשובה היא חד משמעית לא. רופא שיניים שבא עם המחיר מהבית חוטא לתפקידו מאחר ואינו יודע על מצב חלל הפה של המטופל, אינו מכיר את הבעיות מהן סבל ואת הצרכים הספציפיים שלו. כפי שהזכרנו קודם רופא שיניים מומלץ יתאים את הטיפול הייחודי למטופל על פי מצבו ולא על פי רצונותיו של הרופא.

11. הצעת מחיר שקופה לאחר בדיקת שיניים מקיפה – רוצים להיות מטופלים חכמים שמקבלים הצעת מחיר הוגנת מרופא שיניים? גשו לבדיקה מקיפה אצל שני רופאי שיניים מומלצים, רצוי שיהיו אלה בדיקות מקיפות שאף נגבה עליהם תשלום (כך גם לא תרגישו אי נעימות או צורך לרצות את הרופא בהמשך טיפולים), ובקשו הצעת מחיר בהתאם לתכנית הטיפולים שנבנתה עבורכם. אם תשמעו הרבה גמגומים והתחמקויות אז תדעו שזה עלול לכאוב לכם בכיס.

ידע וניסיון מקצועי של רופא השיניים מומלץ

12. אמור לי היכן למדת ואומר לך מהי רמתך המקצועית – כמו בכל תחום אחר גם ברפואת שיניים יש משמעות למוסד הלימודי ממנו הגיע הרופא. מוסדות ישראלים כגון האוניברסיטה העברית (הדסה) ואוניברסיטת תל אביב, צועדות בראש המוסדות המובילים. כמובן כי גם לימודי רפואת שיניים באוניברסיטה יוקרתית בארה"ב או באנגליה יכולות להעיד על איכות הלימודים. מה ניתן ללמוד על רופא שיניים שבחר באחד מהמוסדות הללו? אלו הם מוסדות ממיינים שבוחרים רק את הטובים והמתאימים ביותר, ואף מציבים תנאים גבוהים להצלחה בלימודים. אם המועמד סיים שם את התואר בהצלחה אז ניתן לומר בוודאות גבוהה כי הוא מחויב לסטנדרטים גבוהים.


13. האם אתה משתלם?
– האם רופא השיניים שלכם עובר השתלמויות בתחום, האם הוא מעודכן בשיטות חדשות, טכנולוגיות חדשות וכד'? כיצד ניתן לדעת זאת? אפשר בשלוש דרכים: הישירה היא פשוט לשאול את הרופא על מגוון ההשתלמויות שעבר לאחרונה, השנייה היא לחפש אחר תעודות התלויות במרפאת השיניים והשלישית היא להיכנס לאתר האינטרנט של הרופא ולקרוא את התכנים שהוא מעלה. אלה יכולים להעיד רבות על כמיהתו לידע חדש ועל היכולת שלו לסייע לכם בהתאם לחידושים בעולם רפואת השיניים.


14. האם אתה מכבד את בריאותי?
– רופא שיניים מומלץ יכבד את בריאות המטופלים, וזה יתבטא בדברים הקטנים כגון הכפפות, רמת ההיגיינה והמאמצים שלו לתת לכם את הטיפול הדרוש לכם.


15. רופא שיניים עם זיקה לתחום מסוים
– לכל רופא שיניים יש יתרונות וחסרונות, תחומים בהם הוא חזק יותר ותחומים בהם הוא צבר פחות ניסיון. לכן, כאשר רצונכם מתבטא בשיקום פה מורכב אז רצוי לבחור ברופא שזוהי האוריינטציה הטיפולית שלו ולא ברופא שכל אשר הוא חורט על דגלו זה שתלים ביום אחד. זכרו כי אתם צריכים לבחור רופא שיניים מומלץ למצבכם ולצרכים שלכם ולא להפך!

מחפשים רופא שיניים מומלץ בעפולה?

חשוב מאוד להיות נאמן לדברים שאתה כותב ולהמלצות ולטיפים שאתה מנדב. אנחנו במרפאת השיניים טל אליהו בעפולה עושים כל שביכולתנו על מנת לתת מענה מיטבי לצרכים של המטופל ועושים כל מאמץ בכדי לענות על כל הסעיפים המצוינים כאן. מוזמנים לבדוק אותנו ולחפש אחר רופא שיניים בעפולה, לקרוא ביקורות והמלצות של מטופלים ולהיווכח מהידע המקצועי שלנו. אנחנו נשמח להזמין אתכם לבדיקה מקיפה שלאחריה תחליטו האם מצאתם את רופא השיניים המומלץ עבורכם.דר טל אליהו רופא שיניים
ד״ר טל אליהו רופא שיניים בוגר הדסה משנת 2011. בעל ניסיון רב בטיפולי אסתטיקה ושתלים. ד"ר אליהו עבר השתלמויות רבות בנושא של אסתטיקה והשתלמויות על ידי מיטב המומחים בארץ ובעולם בנושא שתלים וכירורגיה זעירה, מניפולציה של רקמה רכה וכן שימוש בשתלים קצרים.


רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי
הגעתם למרפאת שיניים של ד"ר טל אליהו - יצאנו לחופשת פסח ונחזור לעבוד בתאריך 30.4.2024

למקרים דחופים יש לפנות:

לד"ר אלדר שמואלי בטלפון 04-6597215, שעובד ביום רביעי בתאריך 24.4.2024 בין השעות 10:30-13:00.

או לד"ר קורנט משה בטלפון 04-6527969 שעובד ביום חמישי בתאריך 25.4.2024, בין השעות 10:30-15:00.

חג שמח!