שיניים לבנות

הלבנת שיניים בעפולה

מרפאת השיניים טל אליהו מציעה, בין שלל השירותים, הלבנת שיניים בעפולה וטיפולי הבהרה, אלה יותירו אתכם עם שיניים לבנות, בהירות ומבריקות.

הלבנת שיניים (מושגת באמצעות ציפוי חרסינה) ושונה בתכלית מהבהרת שיניים (הבהרת השיניים ממצבן הנוכחי לגוון בהיר יותר). הבהרת השיניים הינה השכיחה יותר ולרוב כאשר שומעים דיבורים על הלבנה בעצם מתכוונים להבהרה. אז עכשיו כשהבהרנו את הנושא נסביר בהרחבה.

איך מבצעים הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים מתבצעת באמצעות הנחת ציפויי חרסינה בחזית השן. מדובר בפעולה שדורשת מיומנות רבה מצד רופא השיניים ודורשת כתרים שיצפו את השיניים.

כשמה כן היא, הלבנת השיניים אכן מובילה לתוצאות של שיניים לבנות בעזרת הציפוי שמונח על השן.

זוהי פעולה יקרה באופן משמעותי מהבהרת שיניים ודורשת הסרה של שכבה דקה מזגוגית השן לצורך הרכבת החרסינה. יתרונותיה של השיטה טמונים בקבלת חיוך אחיד ולבן מתמיד!

למי מתאימה הלבנת שיניים?
הלבנת שיניים מתאפשרת לכל אדם ובכל גיל. כמובן, שיש לקחת בחשבון את מצב החניכיים, אם יש בפה נגעי עששת והאם ישנן בעיות אקוטיות שדורשות טיפול בטרם מבצעים הלבנת שיניים.

הבהרה אל מול הלבנת שיניים

לעומת הלבנת שיניים, הבהרת שיניים, מובילה לשיניים בהירות יותר מהמצב ההתחלתי ותלויה מאוד בגוון השיניים איתו הגעתם בטרם ביצוע הפעולה.

ככל שהמצב ההתחלתי טוב יותר כך ההבהרה תספק גוון בהיר יותר. הבהרת השיניים מתבצעת באמצעות סד המכיל מי חמצן וזה מוצמד לשיניים למשך זמן שנע בין שעה למספר שעות. תוצאות הטיפול הינן שיניים בעלות גוון בהיר יותר, צעיר יותר ודומה יותר לצבע השיניים של המטופל בגיל נעוריו.

יש לציין כי ניתן לעשות הבהרה לשיניים באמצעים ביתיים וערכות להבהרת שיניים אכן נמכרות. חשוב לדעת כי החומר הפעיל בערכות הינו חמצן פעיל והוא עלול להוביל לעליית הרגישות בשיניים.

בולט הדבר, בעיקר במצבים בהם יש חורים או סתימות בשיניים. לפיכך, מומלץ מאוד לעשות את הבהרת השיניים רק לאחר טיפול מקיף בשיניים וסתימת כל האזורים המועדים לפורענות.

יתרה מכך, צריך לדעת כי הבהרת שיניים אינה מיועדת לסתימות או כתרים, ומשכך עלולה להוביל להבדלים ניכרים בגוונים של השיניים. לכן, כדאי לעשות את התהליך במרפאת שיניים שמתמחה בסוג כזה של פעילות ולקבל ייעוץ מרופא שיניים מקצועי ומיומן.

טיפול בטרם מבצעים הבהרת שיניים ולאחריה

טרם תחילת טיפול הבהרת השיניים כדאי ואף רצוי לבקר אצל השיננית על מנת להסיר כתמי שיניים שונים, לדוגמה: כתמים שנגרמו על ידי צבעי מאכל, ניקוטין ומשקאות שונים (קפה, תה וקולה הינם גורמים בולטים ליצירת כתמים).

אמצעי נוסף שיסייע להבהרת שיניים לאורך זמן הינו ההבנה מה גורם להתכהות השיניים והימנעות מאותם גורמים.

בנוסף לגורמים שצוינו גם היגיינת שיניים ירודה עלולה להוביל לשיניים כהות. לכן, צחצוח שיניים יומיומי וביקורים קבועים אצל השיננית ואצל רופא השיניים עתידים לשמור על תהליך ההבהרה לאורך זמן.

האם הלבנת שיניים והבהרה בטוחות?

הבהרת שיניים במרפאת שיניים העושה שימוש בחומרים המאושרים לשימוש הינה פעולה בטוחה וכאשר מבוצעת על ידי רופא שיניים מיומן לא תגרום לפגיעה בשיניים או ברקמות.

כמובן, כאשר מדובר בהבהרת שיניים ביתית המתבצעת ללא השגחה וללא ידע מקצועי אכן יש סיכון להיווצרות נזק לשיניים אותן מבהירים ולרקמות הסובבות.

כאשר עושים שימוש בחומרי הבהרה והלבנה יש לבדוק כי עומדים בתקנים של משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי.

מחקרים שבדקו את בטיחותה של ההלבנה מצאו כי הלבנת שיניים שנעשתה על ידי רופאי שיניים מנוסים עם ידע מקצועי מתאים לא הובילה לפגיעה בחלל הפה.

 

הלבנת שיניים במרפאת השיניים בעפולה – טל אליהו

צרו קשר עם מרפאת שיניים בעפולה טל אליהו ונשמח לתאם הלבנת שיניים בעפולה, במרפאה נוחה ומזמינה, לאחר ייעוץ ובדיקה מקדימה!

אנחנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ונאמנים לפרוטוקול הרפואי ששם את בריאות הלקוח כערך עליון.

 

הלבנה לשיניים באמצעות ציפוי חרסינה
הלבנה שבוצעה אצלנו במרפאה באמצעות ציפוי חרסינה

הלבנת שיניים בעפולה במרפאתו של ד"ר טל אליהו נעשית באווירה נעימה ומזמינה, תחת ידיו של רופא שיניים מנוסה ובאמצעים מתקדמים.

כל אדם בריא מעל גיל 15 יכול לקחת חלק בתהליך הלבנת שיניים וזאת לאחר בדיקה כי אכן הטיפול יועיל.

במרפאת טל אליהו מבצעים הלבנת שיניים בשיטת natural+, טיפול המשלב הלבנה איכותית אצלנו במרפאה וממשיך אצלכם בבית באמצעות סד מיוחד.

ההלבנה במרפאה מבוססת על פטנט חדשני העושה שימוש בשני אורכי גל, אחד לביצוע הלבנה ואחד להגנה על רגישות בחניכיים, ומסתייע במנורת לד להאצת תהליך ההלבנה.

לקריאה נוספת על תהליך הלבנת השיניים אצלנו במרפאה, מחיר הלבנת השיניים ועוד טיפים מעולים לחצו כאן

 

אם כבר השכלתם להבין כי אתם מצוים בידיים בטוחות ואנחנו הכתובת עבורכם להלבנת שיניים איכותית אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בלשונית המופיעה מטה (למידע ולייעוץ מקצועי) ולהנות משיניים לבנות, וחשוב לא פחות, בריאות!

שאלות נפוצות בנושא הלבנת שיניים

מה ההבדל בין הלבנה במרפאה ובבית?

ראשית חשוב להבין שיש מושג שנקרא הבהרה, שזהו תהליך שמבהיר את השיניים לעומת מצבן הטבעי. הלבנת שיניים מאידך מתבצעת באמצעות הנחת ציפויי חרסינה בחזית השן. מדובר בפעולה מורכבת הרבה יותר הדורשת מיומנות ומקצועיות רבה מצד הרופא. הבהרת שיניים במרפאה מתבצעת באמצעות לייזר או מקור אור אחר המקרין על חומר פעיל, מחמם אותו וגורם לו להבהיר את צבע השן. הבהרה בבית מתבצעת באמצעות הרכבת סד על גבי השיניים המכיל חומר פעיל. בכל מקרה אנחנו ממליצים לבצע תהליך מפוקח, כלומר כזה שילווה על ידי רופא שיניים.

אילו שיטות להלבנת שיניים קיימות?

    • הלבנת שיניים באמצעות ג'ל מיוחד במרפאת השיניים
    • טיפולי הלבנת שיניים באמצעות קרן אור /לד 
    • טיפולי הלבנת שיניים בלייזר
    • טיפולי הלבנה באמצעות סד הלבנה – הלבנת שיניים ביתית ועדיפות מפוקחת

למה השיניים משנות את צבען?

התשובה מתחלקת לשתיים, היגיינה ירודה וגנטיקה: בהיבט ההיגיינה ניתן למצוא את הניקוטין, ריבוי שתיית משקאות כמו קפה, תה, קולה ועוד. גם אכילת מאכלים עם צבעי מאכל יכולים להשפיע על הצבע. צחצוח שיניים ברמה ירודה, אי הקפדה על ביקורים אצל השיננית והפגנת חוסר חיבה כלפי ביקורים אצל רופא השיניים.

האם קיים סיכון בטיפול של הלבנת שיניים?

הסיכון הכרוך בעיקר בטיפולים ביתיים ללא השגחת רופא המשלבים שימוש בחומרים אגרסיביים מאוד. בטיפולי הלבנה אצל הרופא קיים סיכון מינימלי מאוד, כזה שקיים בכל טיפול שיניים.

כמה זמן מחזיקה הלבנת שיניים?

 תלוי באיזה סוג הלבנת שיניים בוחרים. הבהרה תסייע למשך מספר חודשים עד שנים בודדות. ציפוי שיניים יכול להיות פתרון קבוע לכל החיים.

 

הלבנת שיניים - רופא שיניים בעפולה

רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי
הגעתם למרפאת שיניים של ד"ר טל אליהו - יצאנו לחופשת פסח ונחזור לעבוד בתאריך 30.4.2024

למקרים דחופים יש לפנות:

לד"ר אלדר שמואלי בטלפון 04-6597215, שעובד ביום רביעי בתאריך 24.4.2024 בין השעות 10:30-13:00.

או לד"ר קורנט משה בטלפון 04-6527969 שעובד ביום חמישי בתאריך 25.4.2024, בין השעות 10:30-15:00.

חג שמח!