סוד ההצלחה של טיפול שיניים

טיפול שיניים מוצלח

טיפול שיניים מוצלח

"דוקטור, מהם סיכויי ההצלחה של הטיפול?"

אחת השאלות הנפוצות במהלך טיפולי שיניים מקיפים היא השאלה בנוגע לסיכוי ההצלחה, איך אני עונה על השאלה הזו – זה תלוי בך לא פחות ממה שזה תלוי בי… אני אסביר.

טיפולי שיניים מקיפים כמו השתלות שיניים, הרכבת כתרים לשיניים, שיקום הפה וכו' הם טיפולים תהליכיים הדורשים זמן רב, מיומנות גבוהה ומקצועיות של רופא השיניים ולא פחות מכך את שיתוף הפעולה של המטופל. טיפול שיניים מוצלח הוא בעל קשר ישיר לתחזוקה ולהיגיינת הפה של המטופל, ולהמשך הקפדה על המלצות רופא השיניים.

 

8 המלצות להצלחתם של טיפולי שיניים

  1. כמובן שההמלצה הראשונה היא הגעה לפגישות אשר קבע לכם רופא השיניים, תגיעו בזמן ואל תתמהמהו.
  2. הגעה לביקורות שוטפות לאחר סיום הטיפול. עם סיום הטיפול רבים נוטים לחשוב כי תם ונשלם התהליך, טעות בידיכם ובפיכם! בעיות עלולות להתעורר, שינויים מתרחשים בחלל הפה וללא ביקורת שוטפת לא ניתן יהיה לאתר זאת ולתת לכך מענה. זכרו כי טיפולים מונעים זולים יותר (לרוב) ומונעים סבל רב ועוגמת נפש, אז תעשו לעצמכם טובה והקדימו תרופה למכה.
  3. באותה נשימה – ביקורים תכופים אצל השיננית. ניקוי והסרת אבנית אחת לשלושה עד שישה חודשים שומרים על חלל הפה ומאפשרים ביקורת תכופה על מצב השיניים. לשיננית ידע רב ומבט מקצועי ולא אחת היא זו אשר תעלה על בעיות כאלה ואחרות.
  4. שמרו על רצף טיפולי – תהליכים כשמם כן הם דורשים מעקב ופעולות שוטפות ולכן כדאי לשמור על רצף טיפולי ומטפלים קבועים. כדאי מאוד לבקר אצל השיננית שעובדת באותה מרפאה של רופא השיניים שלכם, מדוע? מכיוון שאז ישמר הרצף הטיפולי וישנה תקשורת בין המטפלים השונים.
  5. רופא שיניים מקצועי, מיומן וכזה שעובד לפי הכללים! הרצון לכאן ועכשיו והשאיפה לקבל הכול ובזול לא עולים בקנה אחד עם עולם רפואת השיניים. רופא שיניים אשר "עובד לפי הספר" מקפיד על טכניקות עבודה נכונות והכללים הינם נר לרגליו יהווה נדבך חשוב בדרך לטיפול שיניים מוצלח. ישנם דברים עליהם לא כדאי להתפשר וסעיף זה הוא אחד הבולטים בהם.
  6. חומרים איכותיים – קנית בזול שילמת ביוקר – המשפט הזה נכון לתחומים רבים ובוודאי לחומרים שנכנסים לכם לפה ויישארו אתכם שנים רבות! הקפדה על איכות חומרים תסייע בהצלחת הטיפול ובתוצאות מרשימות לאורך זמן, כך שבסופו של דבר יצא שכרכם בניצחונכם וחסכתם כסף רב.
  7. שמירה קנאית וקפדנית על היגיינת הפה – צחצוח שיניים עם משחת שיניים מתאימה ומברשת שיניים שעושה חסד עם השן יחד עם טכניקת צחצוח נכונה הינם כלים חשובים מאוד להבטחת ההצלחה של כל טיפול שיניים. יחד איתם ניצב לו החוט הדנטלי שיסיר את שאריות הלכלוכים ולמקפידים ביותר גם סלונית שתסייע בשמירה על בריאות החניכיים ותנצח על כל המקהלה.
  8. מציאת רופא שיניים במיקום גאוגרפי נוח – תחום הבריאות בכלל ורפואת שיניים בפרט שווים השקעה והקרבה למען קבלת תוצאות מקסימליות. עם זאת, ישנה נטייה של מטופלים לוותר על טיפולים בשל מרחק גדול מהמרפאה וזמן הגעה ארוך. לכן, אם אתם מתגוררים באזור עמק יזרעאל והסביבה אז כדאי לחפש רופא שיניים מומלץ בעפולה.

 

טיפול שיניים בעפולה

מרפאת שיניים בעפולה 'טל אליהו' מציעה טיפולי שיניים עם דגש על שיקום הפה לתושבי העיר עפולה והיישובים והקיבוצים הסמוכים. המרפאה מציעה טיפולי שיננית, שיקום פה, השתלות שיניים בעפולה, כתרים, הבהרת שיניים והלבנה, טיפולי שורש, עקירות, סתימות והכל לפי הספר!

אז אם אתם מתגוררים בעיר עפולה או בסמוך לה: יישובי עמק יזרעאל, מרחביה, יישובי חבל תענך, כפר תבור, בית שאן עמק המעיינות וכו' אתם מוזמנים להגיע אלינו לטיפול ולהיווכח בעצמכם איך הופכים טיפול שיניים לטיפול מוצלח.דר טל אליהו רופא שיניים
ד״ר טל אליהו רופא שיניים בוגר הדסה משנת 2011. בעל ניסיון רב בטיפולי אסתטיקה ושתלים. ד"ר אליהו עבר השתלמויות רבות בנושא של אסתטיקה והשתלמויות על ידי מיטב המומחים בארץ ובעולם בנושא שתלים וכירורגיה זעירה, מניפולציה של רקמה רכה וכן שימוש בשתלים קצרים.


רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי