טיפולי שיניים מתקדמים בעפולה

הקדמה הגיעה לעפולה
תוכן עניינים

טיפולי שיניים בעפולה נמצאים באותה ישורת עם מיטב הטיפולים בעולם. מרפאת השיניים של ד"ר טל אליהו נמצאת בחזית הקדמה הטכנולוגית וכתף אל כתף אל כל המתחדש בעולם רפואת השיניים.

 

המיקום הפיזי של מרפאת השיניים כבר אינו משפיע כבעבר. בשנים הקודמות לא ששו רופאי שיניים אשר סיימו את לימודיהם באוניברסיטאות המתקדמות בישראל לפתוח מרפאות שיניים בפריפריה וכפועל יוצא זכו התושבים המקומיים ליהנות באיחור מכל המתחדש בעולם רפואת השיניים. כיום, עם התפתחותה של הטכנולוגיה ואמצעי התקשורת המתקדמים, הפך העולם ל"שטוח" ומאפשר לרופא שיניים בעפולה לקבל מידע מהמומחה הגדול ביותר בעולם שיושב לו בצדו השני של כדור הארץ.

 

ד"ר טל אליהו, בוגר בית הספר לרפואת שיניים של המרכז הרפואי הדסה, מתעדכן ומשתלם בחידושים האחרונים ומביא אתו את כל הידע והטכנולוגיה הביתה, אל מרפאת השיניים בעפולה.

 

נאס"א בעפולה – טיפול שיניים בסיבי זכוכית בעפולה

 

סיבי זכוכית הם אותם חומרים מרוכבים המשמשים את מעבורות החלל של נאס"א. בשל תכונותיהם הייחודיות נעשה בהם שימוש גם בטיפולי השיניים והם מספקים חוזק, קשיחות ועמידות מצוינות בסביבה הקשוחה של חלל הפה.

 

אילו שימושים יש לסיבי זכוכית?

בשל היכולות האלסטיות הגבוהות ועמידותם בפני קורוזיה מאפשרים סיבי הזכוכית להשלים שיניים חסרות בזמן קצר ובהתאמה גבוהה. כלומר, ביצוע סתימות גדולות עם סיבי זכוכית הוא יתרון משמעותי. סיבי הזכוכית נהדרים למי שממתין לקליטת שתל ולא מעוניין בתותבות, לא בפתרון זמני בעל חוזק מרשים ואסתטי. לקריאה מעמיקה של סיבי זכוכית לחצו כאן.

 

השתלות שיניים בעפולה עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד

לא תשמעו כאן על השתלות שיניים ביום אחד מכיוון שאנחנו במרפאת השיניים טל אליהו מאמינים בטיפולי שיניים מתקדמים המבוצעים ביסודיות ובהתאם לפרוטוקול טיפולי קשוח. מנגד, אנחנו כן מאמינים בהשתלות שיניים יסודיות והניסיון אומר גם עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

 

השתלות שיניים בעפולה במרפאתו של ד"ר טל אליהו מבוצעות עם שתלים לשיניים בעלי איכות גבוהה, העשויים מחומרי גלם אסתטיים ומיוצרים במקומות אשר עומדים בתווי תקן ובמעבדות מתקדמות. אי לכך ובהתאם להתקדמות הטכנולוגיה, גם מי שבעבר לא יכול היה ליהנות מביצוע שתלים יכול למצוא פתרון בצורת מיני שתלים. כמו כן, כחלק מהקדמה אנחנו מבצעים טיפולי שיניים על ידי סד כירורגי מיוחד המאפשר ביצוע שתלים בצורה מדויקת מאוד, וכל זאת לאחר התכנון השיקומי שלהם על גבי מחשב. כך המטופל יכול לראות את התוצאה הסופית עוד לפני ביצוע השתלים. לקריאה על השתלות שיניים לחצו כאן

 

ציפוי חרסינה בעפולה – הלבנת שיניים מתקדמת

 

אל תטעו לא מדובר על הבהרת שיניים המובילה לשיפור קל במצב הנוכחי, אלא בהלבנת שיניים המתבצעת באמצעות הנחה של ציפויי חרסינה איכותיים בחזית השן. הלבנת השיניים מתבצעת לאחר השחזה קלה של שכבה דקיקה מזגוגית השן והנחת ציפוי החרסינה על חזית השן.

 

הלבנת שיניים בעפולה במרפאה של ד"ר טל אליהו נעשית לאחר בדיקה מקיפה של חלל הפה, וזאת על מנת לאתר נגעים ובעיות אקוטיות העלולות לפגום בתוצאות התהליך. חשוב לדעת כי שיפורים אסתטיים הפוגמים באופן ניכר בחלל הפה הם מיותרים וישנן חלופות מצוינות שישפרו את המראה ואת מצב השיניים. לקריאה על הלבנת שיניים לחצו כאן

 

סורק אינטרה אוראלי – טיפולי שיניים בעפולה ב"מידות חדשות"

מחד איננו רוצים לעשות טיפולי שיניים על רגל אחת, מנגד הזמן שלנו הוא יקר. סורק אינטרה אוראלי מאפשר לנו לבצע טיפולי שיניים בעפולה, במרפאתנו ברחוב ארלוזורוב, בזמן קצר יותר מבעבר. אם בעבר נאלצנו לקחת מידות לשיניים, להזמין את המטופל לסבב ב' של לקיחת מידות ולגזול ממנו זמן יקר, אז היום המצב אצלנו הוא שונה.

 

טכנולוגיה ברפואת שיניים

 

באמצעות סורק אינטרה אוראלי אנחנו לוקחים מידות באופן דיגיטלי, מדויק ומהיר. יתרה מכך, מאפשר לנו הסורק להראות לכם המטופלים את מצב חלל הפה שלכם ולהסביר לכם בהרחבה על המצב.

הסורק מייצר לנו בזמן קצר קובץ ממוחשב ולהחליף את מודל הגבס שנאלצנו להכין בעבר. את הקובץ ניתן לשלוח באופן מידי למעבדה וליצור כתרים לשיניים לדוגמה, ללא מודל ביניים.

יתרה מכך, ציוד רפואי מתכלה ואיכותי הוא זה שנכנס לנו למרפאה ועולה בקנה אחד עם ה"אני מאמין" של המרפאה שלנו ומאפשר לנו להיות עם היד על הדופק בכל הקשור להתקדמות הטכנולוגית המתרחשת בעולם הרפואה.

 

טיפול שיניים בעפולה אצל ד"ר טל אליהו

הקו המנחה אותנו במרפאת השיניים בעפולה של ד"ר טל אליהו הוא הרצון לספק את טיפולי השיניים המתקדמים והאיכותיים ביותר למטופלים שלנו, בתנאי שהם עולים בקנה אחד עם בריאות חלל הפה שלהם. את הטכנולוגיות שאנחנו מאמצים אנחנו בוחנים בקפידה ומכניסים למרפאה רק את אלה שאנחנו בטוחים שיתרמו לקהל המטופלים שלנו.

 

יש לא מעט טכנולוגיות חדשניות וסוגי טיפול רבים שהחלטנו כי אין להם מקום במרפאתנו מן הטעם הפשוט שיש להם חלופות טובות יותר, גם אם הן גוזלות זמן רב יותר מן המטופל ומרופא השיניים. אנחנו חרטנו על דגלנו את טובת המטופלים ולשם כך אנחנו עושים את מירב המאמצים להבאתם של טיפולי שיניים חדשניים לעפולה שיועילו למטופלים וישפרו את איכות חיי המבקרים במרפאה.

טיפולי שיניים מתקדמים בעפולה

 

בעתיד הקרוב מאוד נכניס עוד כמה חידושים אצלנו בעפולה כמו צילום דיגיטלי, יישור שיניים עם קשתיות שקופות, שיטת IROK ועוד, יש למה לצפות.

 

אנחנו רוצים להזמין אתכם ליהנות מהשירותים השונים שאנחנו מציעים במרפאת השיניים בעפולה, מטיפולי השיננית הבסיסיים והחשובים ועד סיבי הזכוכית שמעטרים את החלליות. תהיו סמוכים ובטוחים שכל הטיפולים יעשו בהתאם לאינטרס שלכם ולמען בריאותכם.

ד״ר טל אליהו
ד״ר טל אליהו

רופא שיניים בוגר הדסה משנת 2011. בעל ניסיון רב בטיפולי אסתטיקה ושתלים. ד"ר אליהו עבר השתלמויות רבות בנושא של אסתטיקה והשתלמויות על ידי מיטב המומחים בארץ ובעולם בנושא שתלים וכירורגיה זעירה, מניפולציה של רקמה רכה וכן שימוש בשתלים קצרים.

שתפו את המאמר עם חברים:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
את אלה לא כדאי לך לפספס
חיפוש
מרפאת שיניים ד"ר טל אליהו

מרפאת שיניים בעפולה עם שירות בגובה העיניים ומגוון טיפולים מתקדמים: השתלות שיניים, שיניים תותבות, סיבי זכוכית, ציפוי חרסינה, onlay, הלבנת שיניים בלייזר וכמובן טיפול מסור ואדיב לפה והחניכיים. צרו אתנו קשר בטלפון 072-393-7684 או בטופס המופיע מטה.

למידע וייעוץ מקצועי צרו קשר!
רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי