שיקום הפה

שיקום הפה בעפולה

שיקום הפה מצריך חשיבה רחבה, תכנון מעמיק ועבודה מסודרת על מנת להשיג תוצאות אולטימטיביות. חלק מהטיפולים יצריכו יום עבודה אחד וחלק גם מספר חודשים אך בעזרת תכנון מקיף ועבודה נכונה התוצאות יהיו נהדרות והחיסכון הכספי ללקוח יהיה ניכר.

 

מה זה שיקום הפה?

מהו בעצם שיקום הפה? מדובר על מערך טיפולים להשבת השיניים לרמת תפקוד מיטבית, בו בעת, לצד אסתטיקה שתזכיר לנו את החיוך שלנו בימיו היפים.

מה נכלל תחת שיקום הפה? כאשר מדברים על שיקום הפה אז בעצם מתכוונים לטיפולי שיניים הבאים: סתימות שיניים, טיפולי שורש, כתרים בשיניים, שתלים בשיניים, הקצעת שורשים, הרמת סינוס סגורה, הבהרה של השיניים (בדומה לטיפולי הלבנה ויש מי שמתבלבל בין השניים), הלבנת שיניים וטיפולים אורתודנטיים כגון יישור שיניים.

 

טיפול לשיקום הפה

לכל טיפול יש מטרות מותאמות אישית לחלל הפה ולמצבו הבריאותי האישי של המטופל. ככלל, יש מספר מטרות לשיקום הפה, כאשר הבולטות שבהן: שחזור של שיניים מקוריות, הצלתן של שיניים פגועות  מכל סיבה שהיא, השבתו של כושר הלעיסה וכמובן מנשך תקין. כאמור, המטרות הללו צועדות יד ביד עם שאיפה לתוצאות אסתטיות מוקפדות שינסחו במטופל ביטחון בחיוך ובלעיסה. נקודת המוצא שלנו היא לעשות כל שביכולתנו על מנת להציל את השיניים הטבעיות בטרם פונים לחלופות אחרות.

שיקום הפה מצריך חשיבה אסטרטגית רחבה ומערך אינטרדיפסלינרי להשגת תוצאות אסתטיות ותפקודיות. ד"ר טל אליהו יספק את הטיפולים הדרושים, יפנה למערך בדיקות דרושות ולהשלמת הטיפולים אצל מומחים בתחומים שונים אם יש צורך.

מרפאת שיניים טל אליהו בעפולה כוללת מגוון טיפולים, מתאפיינת בצוות אשר טכנולוגיה מתקדמת הינה נר לרגלו ומתאימה את הטיפול על פי צורכי הלקוח. אנחנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם שיקום הפה, עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ודואגים לתוצאות הן פונקציונליות והן אסתטיות.

 

מה משפיע על המחיר של שיקום הפה?

1. מצב השיניים ומצב הפה – מגיל צעיר מנסים לחנך אתכם לשמירה על חלל הפה, להגביר את המודעות אודות טיפולים שוטפים ולכוון אתכם לתחזוקה מונעת. מדוע? מכיוון שנזק שלאחר מעשה טומן בחובו כאבים מיותרים ולרוב הוצאות מיותרות. כאשר מדובר בטיפולי שיניים, לרוב יהיה מחיר התחזוקה נמוך יותר ממחיר שיקום הפה.

כאשר מגיע מטופל עם רמת תחזוקה ירודה מאוד, ידרשו טיפולים רבים כגון: סתימות, עקירות, טיפולי שורש, טיפול בעששת ועוד טיפולים רבים שעשויים לייקר את המחיר. ככלל, ככל שידרשו יותר טיפולים, כך יאמיר המחיר. משתנה נוסף שנכנס לאותה משוואה הוא זמן עבודתו של הרופא, ככל שידרשו יותר שעות עבודה, כך עתיד המחיר לעלות.

2. איכות החומרים – גם רופא השיניים נאלץ לשלם עבור החומרים בהם הוא משתמש וחומרים שונים הינם בעלי עלויות שונות. לדוגמה, כתר זירקוניה יקר יותר מכתר חרסינה, סתימה לבנה יקרה יותר מסתימת אמלגם, ועוד כהנה וכהנה. זכרו כי תקבלו את מה ששילמתם עליו, ולפיכך טיפול זול מדי צריך להדליק אצלכם נורה אדומה אודות איכות החומרים. מנגד, גם מחיר יקר מאוד אינו מבטיח איכות.

3. טכנולוגיה – פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הינו הטכנולוגיה בה עושה שימוש הרופא. לכן, כדאי לבדוק זאת מראש ולבחון האם זה מצדיק הוצאות נוספות.

 

ד"ר טל אליהו רופא לשיקום הפה

 

מתי צריך שיקום פה?

בין אם מדובר ברמת השן הבודדת ובין אם מדובר בשחזור המשנן כולו – ישנם מקרים רבים בהם יש צורך בשיקום. ישנן בעיות שיניים מולדות (אשר עברו אלינו בתורשה) וישנן כאלה "שזכינו" להן בעמל רב (שינוי בצבע השיניים, פגיעה בחומר השן, טראומה ועוד). גם דלקות שיניים כרוניות יכולות להצביע על צורך בטיפולי שיקום. מגמה נוספת הצוברת תאוצה הינה חריקת השיניים, בה מתבצע הידוק של השיניים (בדרך כלל באופן לא מודע ובמהלך השינה) וגם תופעה זו מצריכה התערבות שיקומית.

 

רופא שיניים מומלץ לשיקום הפה

רבים מחפשים רופא שיניים מומלץ בתחום זה או אחר, אך כאשר מדובר בשיקום הפה ישנם טיפולים רבים ושיקולים רבים המתווספים למשוואה.

אם קיבלתם המלצות ממטופלים הנהנים מפה בריא, בעל חזות אסתטית מרשימה ומדברים טובות על רופא השיניים, אז אתם בדרך הנכונה.

היחס לו תזכו מרופא השיניים הוא שיקול חשוב לא פחות, מאחר ושיקום הפה יכול לערוך מספר פגישות (שימשכו על פני מספר חודשים), וכדאי שיהיה זה בסבר פנים יפות, חיוך ורצון להגיע לטיפול הבא.

 

שיקום פה במרפאת ד"ר טל אליהו בעפולה

 

שיקום הפה במרפאת שיניים בעפולה

מה עפולה? זה רחוק לי…

בנוגע לטיפולים רבים, ניתן להסתפק בטיפול מקומי ולבחור את רופא השיניים על פי קירבה גאוגרפית. אך כשמדובר בשיקום הפה, שמצריך ראייה רחבה, תכנית טיפולים מעמיקה ומקצועיות ללא פשרות, לא המרחק הוא המדד.

זכרו כי שיקום הפה עתיד להתבטא בכל יום מחייכם, ובשביל זה שווה גם להרחיק!

אז אם נשארתם אתנו עד עתה ושרדתם את החשש מבירת העמק – עפולה – אתם במקום הנכון.

מרפאת השיניים טל אליהו בעפולה כוללת צוות מנוסה עם ניסיון וידע רב בשיקום הפה. הטיפול הטוב ביותר, עם חיוך ומסירות!

צרו קשר וקבלו ייעוץ ותמונת מצב מלאה של הפה שלכם!

 

שיקום הפה

 

לסיכום, שיקום הפה אינו תלוי גיל, אינו תלוי מרחק ולוקח בחשבון ליקויים מולדים ונרכשים. בין אם מדובר בנער צעיר ובין אם מדובר באדם בגיל גבורות יש מה לעשות בנידון ואין צורך להימנע מטיפולים עקב דעות קדומות או חשש מהטיפול.

אורך טיפולי שיקום הפה משתנה ממטופל למטופל ויכול להתבצע בטיפול אחד או להתפרש על פני מספר טיפולים (תלוי במצב האינדיבידואלי של כל מטופל ומטופל).

 

"חיוך הוא קו עקום שמיישר הכול" (פיליס דילר)

 

"החיוך שלך עשה לי את היום, החיוך שלך כבש אותי, לא יכולתי להישאר אדיש למראה חיוכך"

 

כל המשפטים הללו מעידים על מה שכולנו יודעים, חיוך אחד שווה אלף מילים. בניגוד לתכונות חיצוניות אחרות עליהן אין לנו שליטה על החיוך שלנו דווקא יש ולא צריך לכבוש אותו יותר.

במרפאת טל אליהו מחזירה עטרה ליושנה ואת החיוך השובבי והשובה כאשר הייתם ילדים לחייכם כמבוגרים.

שיקום הפה בעפולה

רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי