שיקום הפה

שיקום הפה בעפולה

חיוך הוא קו עקום שמיישר הכל.

(פיליס דילר)

שיקום הפה בעפולה, ב'מרפאת השיניים טל אליהו' מוציא את השמחה שמצויה ממש מתחת לאף, בחלל הפה, ומסייע למטופלים להפגין זאת בפומבי.

 

״החיוך שלך עשה לי את היום, החיוך שלך כבש אותי, לא יכולתי להישאר אדיש למראה חיוכך.״ כל המשפטים הללו מעידים על מה שכולנו יודעים, חיוך אחד שווה אלף מילים.
בניגוד לתכונות חיצוניות אחרות עליהן אין לנו שליטה על החיוך שלנו דווקא יש ולא צריך לכבוש אותו יותר.

במרפאת טל אליהו מחזירה עטרה ליושנה ואת החיוך השובבי והשובה כאשר הייתם ילדים לחייכם כמבוגרים.

שיקום הפה

מערך טיפולי שיקום הפה בעפולה

מהו בעצם שיקום הפה?

מדובר על מערך טיפולים להשבת השיניים לרמת תפקוד מיטבית, בו בעת, לצד אסתטיקה שתזכיר לנו את החיוך שלנו בימיו היפים.

מה נכלל תחת שיקום הפה?

כאשר מדברים על שיקום הפה אז בעצם מתכוונים לטיפולי שיניים הבאים: סתימות שיניים,  טיפולי שורש, כתרים בשיניים, שתלים בשיניים, הקצעת שורשים, הרמת סינוס סגורה, הבהרה של השיניים (בדומה לטיפולי הלבנה ויש מי שמתבלבל בין השניים), הלבנת שיניים וטיפולים אורתודנטיים כגון יישור שיניים.

מה מטרת שיקום הפה?

לכל טיפול יש מטרות מותאמות אישית לחלל הפה ולמצבו הבריאותי האישי של המטופל. ככלל, יש מספר מטרות לשיקום הפה, כאשר הבולטות שבהן: שחזור של שיניים מקוריות, הצלתן של שיניים פגועות  מכל סיבה שהיא, השבתו של כושר הלעיסה וכמובן מנשך תקין. כאמור, המטרות הללו צועדות יד ביד עם שאיפה לתוצאות אסתטיות מוקפדות שינסכו במטופל ביטחון בחיוך ובלעיסה. נקודת המוצא שלנו היא לעשות כל שביכולתנו על מנת להציל את השיניים הטבעיות בטרם פונים לחלופות אחרות.

שיקום הפה מצריך חשיבה אסטרטגית רחבה ומערך אינטרדיפסלינרי להשגת תוצאות אסתטיות ותפקודיות. ד"ר טל אליהו יספק את הטיפולים הדרושים, יפנה למערך בדיקות דרושות ולהשלמת הטיפולים אצל מומחים בתחומים שונים אם יש צורך.

מרפאת שיניים טל אליהו בעפולה כוללת מגוון טיפולים, מתאפיינת בצוות אשר טכנולוגיה מתקדמת הינה נר לרגלו ומתאימה את הטיפול על פי צורכי הלקוח. אנחנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם שיקום הפה, עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ודואגים לתוצאות הן פונצקיונליות והן אסתטיות.

מזמינים אתכם לבצע שיקום פה בעפולה, במרפאת השיניים טל אליהו, שירות מקצועי, עם חיוך ובמטרה לשרת את רצונות הלקוח ואת הטוב ביותר עבור חלל הפה שלו – צרו קשר

לסיכום,

לבש חיוך וזכה בחברים; לבש מבט זועף וזכה בקמטים.

(ג'ורג' אליוט)

שיקום הפה בעפולה

רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי
    דילוג לתוכן