טיפולי שיניים אסתטיים

אסתטיקת שיניים

אסתטיקת שיניים, אסתטיקה דנטלית או רפואת שיניים אסתטית הן התחומים החמים ביותר בעולם רפואת השיניים, ובשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות עצומה בתחום. מדובר בטיפולי שיניים אסתטיים מתקדמים שלא מזניחים גם את נושא הפונקציונליות: סתימות שחורות מתבהרות להן, שיניים הופכות לבנות יותר והחיוך מקבל מראה אחיד. אסתטיקת שיניים מטרתה להשיב למטופל את הביטחון העצמי ואת הברק והניצוץ שעולים בכל חיוך.

חשוב מאוד לשים לב שאסתטיקת השיניים עולה בקנה אחד עם הבריאות האוראלית שלכם וזה המקום בו אנחנו נכנסים לחלל הפה. מרפאת שיניים טל אליהו שואפת לחיוך אחיד, בוהק, החושף שיניים לבנות אך לא פחות חשוב – שיניים בריאות.

במרפאת השיניים בעפולה, טל אליהו, תמצאו את כל שפיכם חפץ בו, החל מסתימות אסתטיות וכלה בשתלים לשיניים שיעניקו לכם חיוך מושלם.

אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית כוללת עולם רחב של אפשרויות ולכל כיס, החל מניקוי אבן שן, הבהרת שיניים, הלבנת שיניים, ציפוי חרסינה, סיבי זכוכית ועד כתרי חרסינה והשתלות שיניים מתקדמות (כגון שתלי בייקון וכדומה).

גם בתחום המניעה והאבחון אנחנו צועדים בקדמת הבמה הטכנולוגית ומציגים סורק אינטרה-אוראלי מתקדם שמסייע בהאצת הטיפולים ומאפשר קבלת תוצאות מדויקות ומרהיבות יותר.

כל העת ישנם חידושים מרעישים בעולם האסתטיקה הדנטלית, אך חשוב לוודא כי אתם מקבלים טיפול שכבר הוכח כיעיל מדעית, ויתרה מכך – תורם לכם גם בפן הפונקציונלי.

אל תתפתו לפגוע בשיניים הטבעיות שלכם עם טיפולים חדשניים שעוד לא הוכחו ואל תוותרו על שיניים טבעיות שניתנות לשיקום. אסתטיקה דנטלית צריכה לעלות בקנה אחד עם האינטרס לשמירה על בריאות חלל הפה, ולא לפגוע בו. חשוב מאוד לשמר את התוצר באמצעות טיפולים משמרים וביקורים סדירים אצל שיננית.

מערך שיקום פה נרחב ומולטי דיספלינרי במרפאת השיניים שלכם יסייע לכם לעשות את כל סל הטיפולים תחת קורת גג אחת ולשמור על רצף טיפולי שיכול להתבטא בתוצאות טובות הרבה יותר.

 

מרפאת שיניים לאסתטיקה דנטלית בעפולה

אם אתם חשים אי נוחות לחייך, חוששים שמא מישהו יציץ אל תוך חלל הפה שלכם או חפצים בחיוך לבן ובוהק יותר הגעתם למקום הנכון.

במרפאת השיניים שלנו בעפולה אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להביא את אינטרס המטופל לקדמת הפה, עם חיוך בוהק, שיניים מבריקות ולא פחות חשוב מכך – שיניים בריאות!

ד"ר טל אליהו יסייע וילווה אתכם לעבר אסתטיקת שיניים העולה על המצופה תוך שמירה על בריאות מרבית של הפה.

 

צרו קשר בטופס המופיע מטה ותגלו את כלל האפשרויות שיסייעו לכם להגיע לתוצאות אסתטיות דנטליות מדהימות והכי חשוב בריאות

אסתטיקת שיניים - מרפאת שיניים בעפולה

רוצים שנחזור לעוד מידע ויעוץ מקצועי?
למידע וייעוץ מקצועי